Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informace z obce

NÚLK – výtvarná soutěž pro děti a mládež

Národní ústav lidové kultury vyhlašuje dětskou výtvarnou soutěž, do které se mohou zapojit nejen mateřské, základní či umělecké školy, ale i jednotlivci. Soutěž se koná při příležitosti plánované květnové výstavy věnované 40. výročí od založení strážnického skanzenu – Muzea vesnice jihovýchodní Moravy. To bude také nosným tématem pro všechna díla. Hlavním úkolem mladých výtvarníků bude libovolnou technikou výtvarně zachytit skanzen a život našich předků. Vybraní autoři budou odměněni. Více informací naleznete po kliknutí ZDE nebo na níže přiloženém letáku.

MVDr. Miroslava Můčková Uzlová – očkování psů a koček

MVDr. Miroslava Můčková Uzlová bude v sobotu 24.4.2021 od 14:00 – 15:00 hod. očkovat psy a kočky proti vzteklině a dalším infekčním nemocem. Bude možnost čipování a koupě přípravků proti parazitům. Pokud potřebujete něco dalšího, kontaktujte paní doktorku předem telefonicky. Prosím, dodržujte vládní nařízení, udržujte rozestupy a mějte respirátor.

ZŠ a MŠ Sudoměřice – zápis do 1. třídy pro šk. rok 2021/2022

Ředitelství ZŠ a MŠ oznamuje, že v souvislosti s mimořádnými opatřeními se Zápis do 1. třídy pro školní rok 2021/2022 uskuteční v úterý 6.4.2021 bez osobní přítomnosti dětí v základní škole dle stanoveného časového harmonogramu. K zápisu je nutné přinést vyplněné formuláře, občanský průkaz zákonného zástupce a rodný list dítěte. Děkujeme za spolupráci!

ZŠ a MŠ Sudoměřice – změna zápisu do 1. třídy pro šk. rok 2021/2022

Ředitelství ZŠ a MŠ oznamuje, že v souvislosti s mimořádnými opatřeními se Zápis do 1. třídy pro školní rok 2021/2022 uskuteční v úterý 6.4.2021 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Potřebné formuláře k zápisu naleznete na webových stránkách školy v sekci formuláře nebo si je můžete vyzvednout od pondělí  22.3. do středy 24.3.2021 v době od 8:00 – 15:00 hod. v kanceláři ZŠ. Bližší informace k zápisu naleznete na webových stránkách školy

Spolek Rodiče dětem – čaroděj Zlobiáš

Spolek Rodiče dětem oznamuje, že do naší obce zavítá čaroděj Zlobiáš, který zde bude od 19.3. – 26.3.2021 hledat své nové učedníky. Pokud máš odvahu, dobrodružnou povahu a chceš se dozvědět víc, vydej se k soše Sudomíra.

Informační leták ve formátu PDF k nahlédnutí ZDE

Knihovna Sudoměřice – soutěž pro děti!

Knihovna Sudoměřice vyhlašuje soutěž pro děti. Soutěže se smí zúčastnit všechny místní děti ve věku do 15-ti let. Soutěž již započala a ukončena bude vyhlášením vítězů na konci letošního roku. Podmínky soutěže a bližší informace naleznete níže.

Informační leták ve formátu PDF k nahlédnutí ZDE