Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aplikace – HLÁŠENÍROZHLASU.CZ

Vážení spoluobčané,

zmeškali jste někdy hlášení místního rozhlasu, obecní akci či datum zasedání ZO? Nedostaly se k vám důležité zprávy ohledně aktuální situace v souvislosti s koronavirovým onemocněním? Pokud chcete být informováni o aktuálním dění v naší obci, pak pozorně čtěte následující řádky.

Komunikační kanál HLÁŠENÍROZHLASU.CZ, díky kterému vás informujeme pomocí mobilní aplikace, e-mailu, SMS zprávou nebo přes Facebook či webové stránky obce, vám nabízí moderní způsob odběru těchto zpráv! Pokud ještě nejste zaregistrováni, neváhejte využít tento způsob odběru hlášení! Věříme, že si tuto službu oblíbíte a příště již nezmeškáte žádnou důležitou informaci z obecního úřadu.

 

 

A jak samotná služba vlastně funguje?

Pověřená osoba obce Sudoměřice zadá zprávu/hlášení do systému HLÁŠENÍROZHLASU.CZ. Určí důležitost a typ upozornění. Po jejím odeslání Vám zpráva přijde podle toho, jak máte odběr hlášení nastaven – tedy do mobilní aplikace, e-mailu či jako SMS zpráva. Současně se propíše také na Facebook a webové stránky obce.

Způsob odběru hlášení si můžete vybrat dle vašich možností. Upřednostňujeme využití mobilní aplikace, e-mailu nebo sledování Facebooku a webových stránek. Pokud nemáte žádnou z těchto možností odběru a chcete odebírat běžné hlášení prostřednictvím SMS zpráv, přihlaste se prosím osobně na obecním úřadě, kde vám bude služba aktivována. (odběr SMS bude povolen jen jedné osobě v domácnosti).

 

Aktuální informace o dění z naší obce přímo ve Vašem chytrém telefonu!

Důležité zprávy Vás s aplikací v telefonu zastihnou kdykoliv a kdekoliv. Dostanete pouze ty zprávy, které Vás budou zajímat a které si sami zvolíte. Aplikace představuje nejjednodušší cestu, jak se dostat k informacím z naší obce. Je to opravdu jednoduché! Stačí si do telefonu nainstalovat mobilní aplikaci HLÁŠENÍROZHLASU.CZ

 

 

Kde je ta doba, kdy jste netrpělivě u okna očekávali hlášení místního rozhlasu. Nejde zapomenout na to, že jste se snažili bedlivě naslouchat zprávám, které se hlásí v místním rozhlase. Doslova jste měli uši „nastražené“, aby Vám neuniklo ani jedno slovo. Se službou HLÁŠENÍROZHLASU.CZ budete vždy včas informování o důležitých událostech nebo krizových situacích v naší obci, ať jste kdekoliv a kdykoliv!

Víte o tom, že nyní můžete snadno nahlásit jakýkoliv podnět či závadu přímo na obecní úřad? Můžete tím usnadnit a urychlit jeho řešení a pomoci tak vylepšit své okolí. Pomocí aplikace v telefonu můžete nahlásit problém jako např. nefunkční osvětlení, nepořádek, rozbitá lavička apod. Využijte prosím níže uvedený odkaz na web nebo si stáhněte mobilní aplikaci HLÁŠENÍROZHLASU.CZ na Google play či App Store zcela ZDARMA! 

 

 

Průvodce mobilní aplikací HLÁŠENÍROZHLASU.CZ:

Detailního průvodce celou aplikací otevřete kliknutím na tento odkaz: ZDE

 

Návod k přihlášení do služby/aplikace HLÁŠENÍROZHLASU.CZ:

Detailní návod pro přihlášení do služby/aplikace otevřete kliknutím na tento odkaz: ZDE