Hlášení 29.1.2021

OÚ Sudoměřice oznamuje, že na dětském hřišti v ulici Potoční byl nalezen černý batoh značky Reebok. Batoh je možné si vyzvednout na OÚ v Sudoměřicích.

Vedoucí místní prodejny COOP Sudoměřice oznamuje, že od 25.1.2021 má prodejna opět otevřeno až do 17:30 hod.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 30.1.2021 ve 12:45 hod., prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

OÚ Sudoměřice oznamuje, že ve čtvrtek se pohyboval v obci podomní prodejce, nabízející údajně výhodné ceny energií. Přestože je v naší obci zakázán podomní prodej, je tento zákaz obcházen sjednáním schůzky po telefonu. Upozorňujeme, že na odpočet stavu vaší spotřeby energií má povolení pouze pracovník distribuční firmy, tj. E.ON distribuce a Innogy, který se prokazuje průkazem a nevyžaduje žádné informace. Neukazujte a nesdělujte nikomu cizímu své telefonní číslo a neukazujte nikomu své vyúčtování energií. Plánované odečty energií Vám vždy s předstihem sdělí OÚ Sudoměřice. V případě podezřelého jednání cizích osob kontaktujte ihned pracovníky OÚ, na tel. čísle: 518 335 222 nebo starostu obce na tel. čísle: 777 277 714.