Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 7.4.2022

Dr. Můčková oznamuje, že v sobotu 9.4.2022 bude od 14:00 -15:00 hod. na křižovatce u statku probíhat hromadné očkování psů a koček. Bude možné zakoupit i přípravky proti parazitům.

 

IZOS s.r.o. nabízí volnou pracovní pozici – samostatná účetní. Požadováno je SŠ vzdělání ekonomického směru, uživatelská znalost PC – MS Office, praxe na této pozici výhodou. Více informací na facebookových a webových stránkách obce. V případě zájmu zašlete svůj životopis do 1.5.2022 na e-mail: kariera@heluz.cz

 

Květiny a dárkové zboží Pomněnka – Radka Bučková oznamuje všem svým zákazníkům, že tento pátek 8.4.2022 bude prodejna otevřena od 15:00 – 17:00 hod. V prodeji budou velikonoční pohledy, stuhy, sáčky, velikonoční, jarní výzdoba a další jarní zboží. Vše se slevou 30 %. K výdeji budou také již objednané hřbitovní, venkovní a jarní dekorace.

 

OÚ Sudoměřice oznamuje, že tento pátek 8.4.2022 bude obecní úřad z technických důvodů uzavřen, děkujeme za pochopení.

 

OÚ Sudoměřice na základě množících se stížností upozorňuje majitele psů, že dle platné vyhlášky č. 1/2015 je zakázán pohyb psů bez vodítka na veřejném prostranství v obci. Na veřejných prostranstvích vyznačených v příloze k této obecně závazné vyhlášce se zakazuje také jejich výcvik, vstup na dětská hřiště a sportoviště či koupání psů v požární nádrži. Děkujeme za pochopení.