Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 7.1.2022

Jednota Sudoměřice oznamuje občanům, že dochází opět ke změně otevírací doby prodejny, do odvolání bude mít otevřeno pouze do 14:00 hod.

 

Zdravotní středisko Sudoměřice oznamuje občanům, kteří mají zájem o očkování 3. dávkou vakcíny, aby se nahlásili na obecním úřadě osobně nebo telefonicky na tel. čísle: 518 335 222. Při nahlašování uveďte své jméno a příjmení, datum poslední dávky vakcíny a tel. číslo, na kterém budete následně kontaktováni a budou Vám sděleny bližší informace.  

 

Charita Strážnice oznamuje, že tříkrálové koledování se vzhledem k epidemické situaci letos opět neuskuteční tradičním způsobem. Všechny podrobné informace o způsobech koledy dostanete do Vašich schránek na speciálním tříkrálovém letáku, který roznesou dobrovolníci do pátku 7.1.2022. Hlavní termín pro koledování v tomto roce je stanoven na sobotu 8.1.2022. Výtěžek z této sbírky bude určen na pomoc potřebným lidem a podporu charitních sociálních projektů. Pro více informací navštivte webové stránky nebo volejte na tel. číslo: 518 333 207.

 

OÚ Sudoměřice oznamuje, že pokladničky pro Tříkrálovou sbírku jsou umístěny až do 16.1.2022 i na obecním úřadě. Děkujeme za podporu.

 

Kulturní dům Strážničan ve Strážnici zve v pátek 14.1.2022 na divadelní komedii „Manželství v kostce“. Můžete se těšit na skvělé herecké výkony Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila. Začátek představení je v 19:00 hod. Vstupenky jsou k dispozici v pokladně kulturního domu ve Strážnici nebo online na webových stránkách www.kulturnidumstraznican.cz.

 

OÚ Sudoměřice oznamuje občanům, že z důvodu probíhajících stavebních prací na átriu tělocvičny ZŠ je až do odvolání průchod okolo školního dvora uzavřen. Děkujeme za pochopení.

 

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec nově nabízí čtyřletý maturitní obor Masér sportovní a rekondiční. Zveme vás na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 15.1.2022 v době od 8:00 – 13:00 hod. na všech pracovištích Bzenec-Junior a Bzenec-Přívoz. Více informací na www.sosbzenec.cz.