Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 6.1.2021

Bezpečnostní služba O.S.E. Security Consulting, s.r.o. přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici strážná – strážný. Nástup možný ihned. Práce je vhodná pro osoby pobírající invalidní důchod, popřípadě pro starobní důchodce. Více informací na tel. čísle: 703 434 205 – p. Kratochvílová.

 

Knihovna Sudoměřice oznamuje, že od 1.1.2021 bude i nadále uzavřena až do odvolání. Využijte tedy jedinou možnost vrácení a zároveň výpůjčky knih z naší knihovny formou donášky knih až k Vám domů. Informace o této službě naleznete v letáku, v okně knihovny nebo na webových stránkách. Spojit se lze také na tel. čísle nebo prostřednictvím e-mailu knihovny.

 

OÚ Sudoměřice oznamuje, že pytle budou sbírány a vyváženy obecními pracovníky, a to ve čtvrtek 7.1.2021.

 

Obchodní akademie a Střední odborné učiliště ve Veselí nad Moravou i letos otevírá žádané učební obory strojní mechanik, obráběč kovů, opravář zemědělských strojů a motorových vozidel, elektromechanik pro zařízení a přístroje a atraktivní maturitní obory informační technologie a obchodní akademie. Pro více informací můžete navštívit www.oaveseli.cz nebo volat na tel. číslo: 518 322 249.

 

Vedoucí místní prodejny COOP Sudoměřice oznamuje, že od 5.1.2021 až do odvolání bude mít z provozních důvodů otevřeno pouze do 16:00 hod. Děkujeme za pochopení.

 

Farní úřad Sudoměřice oznamuje, že dle nařízení vlády je v našem kostele možná účast 25 zapsaných účastníků bohoslužby. Proto prosíme věřící o zapisování do seznamu u vchodu kostela a o prostřídání všech věřících v obci. Z tohoto důvodu vysíláme mše svaté na adrese: twitch.tv/farnostsudomerice – PO-17:30, ST-7:30, PÁ-17:30, SO-8:00, NE-10:30. Je také možná návštěva nemocných v pátek 8.1.2021 od 9:00 hod. Prosíme o nahlášení nebo zapsání zájemců a vhození do schránky na faře.

 

Charita Strážnice oznamuje, že tříkrálové koledování se vzhledem k epidemické situaci letos neuskuteční tradičním způsobem, ale naši pracovníci pro Vás připravili spoustu jiných možností, jak můžete do této sbírky přispět a jak Vám požehnání můžeme předat. Všechny podrobné informace o způsobech koledy dostanete do Vašich schránek na speciálním tříkrálovém letáku, který roznesou naši dobrovolníci do pátku 8.1.2021. Z letáku se dozvíte, kde jsou trvale umístěny pokladničky a dále na něm jsou vypsaná místa, kde můžete potkat vedoucí tříkrálové sbírky, kteří Vám požehnání předají. Výtěžek z této sbírky bude určen na pomoc potřebným lidem a podporu charitních sociálních projektů. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo volejte koordinátorce sbírky paní Jurasové na tel. číslo: 518 333 207. Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a podporu.