Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 28.5.2021

FIRMA PNS (první novinová společnost) hledá spolehlivé doručovatele denního tisku. Jedná se o práci na vedlejší pracovní poměr, která je vhodná zejména pro důchodce, ženy v domácnosti nebo na mateřské dovolené, studenty nebo jako přivýdělek k jiné pracovní činnosti. Požadavky: vlastní auto, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro orientaci. Mzda je úkolová a cestovní náhrady proplácíme. Bližší informace vám rádi poskytneme na tel. čísle: 731 138 211

 

Soukromá střední odborná škola v Kunovicích sděluje, že nadále přijímá uchazeče do denní i kombinované formy studia. Uchazeči se mají možnost přihlásit ke studiu vzdělávacích programů Informační technologie, Informatika a kyberbezpečnosti, Komerční právo a Ekonomika a bezpečnost podniku. Bližší informace naleznete na www.stredni.cz nebo na tel. čísle: 773 621 649.

 

Firma Truhlářství Pochylý oznamuje, že otevírá novou prodejnu dveří a zárubní v areálu Kasáren ve Bzenci. Na 70 m2 nabízí více jak 200 druhů dveří za příznivé ceny. Využijte také zaváděcích slevových akcí, které Vás jistě zaujmou. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

OÚ Sudoměřice oznamuje, kdo z občanů má zájem o celé bílé cihly z bouračky, ať se obrátí na obecní úřad, kde mu budou sděleny další informace.