Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 27.5.2021

FIRMA PNS (první novinová společnost) hledá spolehlivé doručovatele denního tisku. Jedná se o práci na vedlejší pracovní poměr, která je vhodná zejména pro důchodce, ženy v domácnosti nebo na mateřské dovolené, studenty nebo jako přivýdělek k jiné pracovní činnosti. Požadavky: vlastní auto, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro orientaci. Mzda je úkolová a cestovní náhrady proplácíme. Bližší informace vám rádi poskytneme na tel. čísle: 731 138 211

 

Soukromá střední odborná škola v Kunovicích sděluje, že nadále přijímá uchazeče do denní i kombinované formy studia. Uchazeči se mají možnost přihlásit ke studiu vzdělávacích programů Informační technologie, Informatika a kyberbezpečnosti, Komerční právo a Ekonomika a bezpečnost podniku. Bližší informace naleznete na www.stredni.cz nebo na tel. čísle: 773 621 649.

 

Firma Truhlářství Pochylý oznamuje, že otevírá novou prodejnu dveří a zárubní v areálu Kasáren ve Bzenci. Na 70 m2 nabízí více jak 200 druhů dveří za příznivé ceny. Využijte také zaváděcích slevových akcí, které Vás jistě zaujmou. Těšíme se na Vaši návštěvu.