Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 25.11.2021

OÚ Sudoměřice oznamuje občanům, kteří dosud nezaplatili poplatky za odvoz odpadu a poplatky za psy, a kteří v minulých dnech obdrželi dopisy se složenkami, aby dlužné poplatky zaplatili co nejdříve, a to buď na účet obce, který je na složence uveden, včetně variabilního symbolu, anebo platební kartou na OÚ Sudoměřice, případně v hotovosti na OÚ Sudoměřice.

 

Kulturka ve spolupráci s OÚ Sudoměřice zve v sobotu 27.11.2021 na Rozsvěcování vánočního stromu a vánoční jarmark, který se uskuteční na křižovatce u Statku v Sudoměřicích. Od 13:00 hod. bude probíhat vánoční jarmark, v 15:00 hod. vystoupí dětský pěvecký soubor Fčeličky, v 17:00 hod. se rozzáří vánoční strom a v 17:10 hod. vystoupí děti ze ZŠ a MŠ Sudoměřice.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 27.11.2021 ve 12:45 hod. prodávat: mladé červené kuřice za 200 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

 

Skanzen Strážnice oznamuje, že vzhledem ke stále se zhoršující situaci s onemocněním covid-19 bylo rozhodnuto akci „Radujme se, veselme se“ ZRUŠIT, děkujeme za pochopení.

 

MAS Strážnicko, z.s. přijme do svého týmu administrátora/ku projektů operačních programů. Je požadováno min. SŠ vzdělání, znalost PC, MS Office, pečlivost, spolehlivost a proaktivní přístup k řešení problémů. Více informací naleznete na www.straznicko-mas.cz