Hlášení 20.3.2020 – oznámení OÚ

Vážení občané, majitelé vinohradů, v případě, že máte zájem o odvoz odřezků z ovocných stromů, keřů a révy vinné zejména ve viničních tratích, Vápenky, Hronové, Staré Hory, svezte prosím, tyto větvě k hlavním přístupovým polním cestám a obecní pracovníci je poté odvezou na kompostárnu.

Upozorňujeme občany, aby nepálili zahradní ani jiný odpad na zahradách svých domů. K uložení zahradního odpadu slouží SBĚRNÝ DVŮR! Prosíme všechny obyvatele, aby dodržovali toto upozornění. Děkujeme.

Pošta Sudoměřice oznamuje, že ODNOSNÉ důchody splatné 22. a 24. nebudou vypláceny na poště, ale budou doručeny doručovatelem domů na Vaši adresu.

Knížku přeshraničního pracovníka získáte buď přímo na hranicích nebo si ji můžete stáhnout na webových stránkách obce Sudoměřice.