Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 19.11.2021

OÚ Sudoměřice oznamuje občanům, kteří dosud nezaplatili poplatky za odvoz odpadu a poplatky za psy, a kteří v minulých dnech obdrželi dopisy se složenkami, aby dlužné poplatky zaplatili co nejdříve, a to buď na účet obce, který je na složence uveden, včetně variabilního symbolu, anebo platební kartou na OÚ Sudoměřice, případně v hotovosti na OÚ Sudoměřice.

 

Farní úřad Sudoměřice oznamuje, že mše svatá na Ježíše Krista Krále v neděli 21.11.2021 bude sloužena ve 14:00 hod. Sloužit ji bude Mgr. Petr Vrbacký – spirituál Teologického konviktu Olomouc. Jako doprovod při bohoslužbě zahraje Slovácká kapela Romana Horňáčka.

 

Květiny a dárkové zboží Pomněnka Radka Bučková oznamuje všem svým zákazníků, že jsou v prodeji mikulášské sáčky, perníky, cukrovinky, adventní svíčky, adventní věnce, pohledy, umělé vánoční hvězdy, vánoční dekorace a mnoho dalšího. Těší se na vaši návštěvu.

 

Firma Šohaj Strážnice, s.r.o. přijme na plný anebo zkrácený úvazek švadleny – šičky, nástup možný ihned, pro bližší informace se hlaste u paní Furišové na tel. čísle: 606 379 930

 

MUDr. Teplá oznamuje, že v úterý 23.11.2021 nebude v Sudoměřicích na Zdravotním středisku ordinovat.