Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 13.3.2020

Upozorňujeme, že Vláda Slovenské republiky zavedla od pátku 13. března 2020 v souvislosti s nákazou koronaviru (COVID-19) vnitřní ochranu hranic i s Českou republikou. Vpuštěni na Slovensko budou pouze občané mající trvalý nebo přechodný pobyt na území Slovenské republiky. V tuto chvíli výjimku mohou dostat zaměstnanci pracující na území Slovenské republiky, pokud jim zaměstnavatel o tom vystaví potvrzení. Dále je povolen tranzit a doprava zboží po prokázání (např. dodacím listem) na Slovensko. Situace se ovšem může kdykoliv změnit, při plánování cesty na Slovensko, sledujte, prosím, informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Oznámení Římsko-katolické farnosti Sudoměřice. V souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným dne 12.3.2020 Vládou ČR, kdy je omezen počet účastníků shromáždění, včetně náboženských nad 30 osob se ruší veřejné bohoslužby a další církevní akce.

Všichni věřící jsou z tohoto důvodu do odvolání dispenzováni od fyzické účasti na nedělních bohoslužbách. Bohoslužby je možné sledovat ve sdělovacích prostředcích a den Páně slavit v rodinném kruhu.

V neděli 15.3.2020 v našem kostele budeme podávat jen sv. přijímání, a to v 10.30h, 10.45h a 11.00h. Prosíme, abyste byli trpěliví a přijali veškerá opatření.  

 

 

Sportovní klub Sudoměřice, oddíl hokejbalu oznamuje všem příznivcům, že z důvodu vyhlášení nouzového stavu se ruší až do odvolání všechna utkání našeho celku. Děkujeme za pochopení.

 

 

Oznamujeme občanům, že na základě usnesení Vlády ČR o přijetí krizového opatření, bude obecní knihovna v Sudoměřicích od 13. března 2020 až do odvolání uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Vážení přátelé, milovníci dobrého vína, oznamujeme Vám, že z důvodu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví s omezením přenosu koronaviru COVID-19, které se týká i zrušení všech akcí s návštěvností nad 100 osob, se připravovaný Družební košt vína, který se měl konat 4.4.2020, RUŠÍ. Jakmile to situace dovolí, bude připraven náhradní termín a včas budete informováni.