Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 11.4.2022

OÚ Sudoměřice na základě množících se stížností upozorňuje majitele psů, že dle platné vyhlášky č. 1/2015 je zakázán pohyb psů bez vodítka na veřejném prostranství v obci. Na veřejných prostranstvích vyznačených v příloze k této obecně závazné vyhlášce se zakazuje také jejich výcvik, vstup na dětská hřiště a sportoviště či koupání psů v požární nádrži. Děkujeme za pochopení.

 

KD Bzenec Vás srdečně zve na akci Zelený čtvrtek, která se uskuteční ve Bzenci 14.4.2022 od 17:00 hod. v Zámeckém amfiteátru. Zahrají kapely BACK TO THE ROOTS, AC/DC REVIVAL a MORČATA NA ÚTĚKU.

 

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 14.4.2022 ve 12:45 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a chovné kohouty, brojlerová kuřata, káčata a housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.


Kamenictví G.A.L nabízí své služby s dlouholetou tradicí, které přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny, dnes platná sleva až 30 %. Pro využití této akční nabídky, je nutné si sjednat přesný čas schůzky s kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na tel. čísle: 777 888 332