Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení 11.1.2021

Farní úřad Sudoměřice oznamuje, že dle nařízení vlády je v našem kostele možná účast 25 zapsaných účastníků bohoslužby. Proto prosíme věřící o zapisování do seznamu u vchodu kostela a o prostřídání všech věřících v obci. Z tohoto důvodu vysíláme mše svaté na adrese: twitch.tv/farnostsudomerice – PO-17:30, ST-7:30, PÁ-17:30, SO-8:00, NE-10:30. Je také možná návštěva nemocných v pátek 8.1.2021 od 9:00 hod. Prosíme o nahlášení nebo zapsání zájemců a vhození do schránky na faře.

 

Charita Strážnice oznamuje, že tříkrálové koledování se vzhledem k epidemické situaci letos neuskuteční tradičním způsobem, ale naši pracovníci pro Vás připravili spoustu jiných možností, jak můžete do této sbírky přispět a jak Vám požehnání můžeme předat. Všechny podrobné informace o způsobech koledy dostanete do Vašich schránek na speciálním tříkrálovém letáku, který roznesou naši dobrovolníci do pátku 8.1.2021. Z letáku se dozvíte, kde jsou trvale umístěny pokladničky a dále na něm jsou vypsaná místa, kde můžete potkat vedoucí tříkrálové sbírky, kteří Vám požehnání předají. Výtěžek z této sbírky bude určen na pomoc potřebným lidem a podporu charitních sociálních projektů. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo volejte koordinátorce sbírky paní Jurasové na tel. číslo: 518 333 207. Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a podporu.

 

OÚ Sudoměřice oznamuje, že dnes budou vyvezeny popelnice v ulici Nová, Díly za zahradou a v části Chaloupky. Děkujeme za pochopení!