Svatováclavská pěší pouť do Petrova

Událost již proběhla

Farní úřad Sudoměřice a Obec Sudoměřice zvou všechny naše občany, věřící i nepraktikující křesťany, na SVATOVÁCLAVSKOU PĚŠÍ POUŤ v pátek 28. září 2018 do sousední obce Petrov. Tato pěší pouť bude k uctění památky hlavního patrona České republiky, našeho přemyslovského knížete svatého Václava. Sraz je u kostela Krista Krále v Sudoměřicích v 9.00 hodin a pořadatelé této pouti žádají účastníky o co nejvyšší možnou účast v krojích. Kroj ale není v žádném případě podmínkou účasti na této pěší pouti. Přidat se mohou všichni i na kolech, elektrokolech, s koňským spřežením ap. Sraz v 9.00 hodin u kostela v Sudoměřicích. Mše svatá v Petrově začíná v 10.30 hodin a po mši svaté, cca ve 12.00 hodin bude společný návrat domů do Sudoměřic.