Policie ČR – Žádost o spolupráci při vyšetřování protiprávního jednání

Policie České republiky žádá občany obce Sudoměřice o spolupráci v pátrání po pachateli vloupání do osobních motorových vozidel, ke kterým došlo 20.10.2021 v době od 18:00 – 19:15 hod. v obci Sudoměřice. V jednom případě bylo jednání pachatele zpozorováno ze strany dvou osob, a to muže a ženy, kteří se nacházeli v době spáchání skutku na autobusové zastávce v obci Sudoměřice, kdy muž odjel autobusovou linkou č. 911 s odjezdem 18:45 hod. ve směru na Strážnici a žena odešla z autobusové zastávky do části obce Sudoměřice ve směru na Skalici. Žádáme tuto ženu, která se stala svědkyní protiprávního jednání pachatele, aby stejně jako občané obce Sudoměřice, kteří mají jakéhokoliv poznatku k osobě pachatele, kontaktovali Policii České republiky, Obvodní oddělení policie Strážnice na tel: 974 633 540, popř. na linku 158.