ZO ČZS SUdoměřice

Informace o Místní výstavě vín 2019

Zahrádkáři, vinaři a milovníci těchto lahodných nápojů

Místní spolek ZO ČZS Sudoměřice ve spolupráci s Obecním úřadem Vás tímto srdečně zve na letošní místní výstavu vín, která se uskuteční dne 6.4.2019 od 13:00 hodin na zahrádkářské budově ve Starém potoku v Sudoměřicích. Přijměte pozvání do obecního sklepa, kde si můžete ochutnat a porovnat vína nejenom od místních vinařů, ale i z blízkého okolí naší vesnice.

K poslechu, tanci a dobré náladě zahraje CM STRÁŽNIČAN  občerstvení zajištěno

Vstupné pro jednotlivce 250,- manželský pár 400,-
Vstupné zdarma pro jednu osobu získá každý, kdo dodal na tuto místní výstavu minimálně čtyři různé vzorky vín.

Termín degustace:

Dne 31.3.2019 od 09:00 hod. na zahrádkářské budově ve Starém potoku v Sudoměřicích. Prezence proběhne od 08:30 hod.

Soutěžní kategorie:
Šampion bílých vín, Šampion růžových vín, Šampion červených vín, Vítězná kolekce vín.

Prodej medailí:
V případě, že víno bude ohodnoceno zlatou medailí nebo se stane šampionem výstavy, může si vinař zakoupit medaile (nálepky na láhve) za cenu 4 Kč/kus. Medaile je možné si objednat buď v pokladně v den výstavy, nebo e-mailem tajemnik@zahradkarisudomerice.cz.

Všem zahrádkářům, kteří nám přispěli svými vzorky vín děkujeme!