KD Strážničan

30. 7. –5. 8.Kulturní dům Strážničan a město Strážnice Vás zvou na první srpnovou neděli 5. 8. na náměstí Svobody, kde se od 18 hodin uskuteční koncert strážnické kapely Fčeličky v rámci Medové neděle. Můžete se těšit také na aktivity pro děti na téma medu, které připraví Dům dětí a mládeže Strážnice. Vstup zdarma.
6. 8.–12. 8.Kulturní dům Strážničan a město Strážnice Vás zvou na další neděli Strážnického kulturního léta 2018. 12. srpna Vám na náměstí Svobody od 18 hodin zahraje strážnická dechová hudba Svárovanka. Vstup zdarma.
13. 8.–19. 8.Kulturní dům Strážničan a město Strážnice Vás zvou na pohodové melodie v neděli 19. 8. od 18 hodin na náměstí Svobody. Jako novinka Strážnického kulturního léta vystoupí vynikající a profesionální Duo Graž s bohatým repertoárem a cimbálová muzika Capella s židovskými melodiemi a písněmi ze Slovácka. Vstup zdarma
20. 8.–26. 8.Kulturní dům Strážničan a město Strážnice Vás zvou na poslední neděli Strážnického kulturního léta 2018 ve stylu country. 26. 8. zahraje na náměstí Svobody od 18 hodin Country band S. D. U. z Kostelce u Kyjova. Jste zváni k zábavě i tanci, vstup zdarma.