Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Obec Sudoměřice

Vážení občané, tuto neděli 3. září se konají v areálu kostela v Sudoměřicích tradičně obecní dožínky. Při této slavnosti je možno Bohu poděkovat za úrodu na polích, zahradách i vinicích a vyprosit si požehnání pro další léta, kterého bude asi velmi potřeba i vzhledem k současnému obrovskému suchu na našem katastru a neblahým prognózám do dalších let. tato dožínková slavnost začíná slavnostní mší svatou v kostele, při které se nesou k požehnání zemědělské plody a výrobky z darů naší obce. Po skončení bohoslužby bude se konat pohoštění pod stany s muzikou a s možností pobesedování se sudoměřskými sousedy a přáteli z okolí. Všechny naše občany a přátele Sudoměřic z okolí zveme na Obecní dožínky 2017, které začínají v neděli 3. září od 10.30 hod. v místním kostele Krista Krále.